Metāla jumti

Metāla Jumti – Materiāli Un Priekšrocības

Metāla jumti 
Metāla jumti ir izplatīta izvēle gan jaunbūvēs, gan gadījumos, kad jānomaina novecojošais jumts. Metāla jumta seguma izstrādājumus var izgatavot no dažādiem metāliem, ieskaitot cinkotu tēraudu, varu, alumīniju vai titāncinku, un tajos var izmantot vairākas dažādas uzstādīšanas sistēmas jeb veidus. Metāla jumtam ir ļoti daudz priekšrocību.

Krāsots tērauds
Krāsots tērauds kā jumta materiāls ir viens no populārākajiem materiāla veidiem, ko mūsdienās izmanto. Šis metāls iespējams vairākos profilos, kur populārākais ir dakstiņprofils. Pateicoties vienkāršajai materiāla ieklāšanai un krāsu daudzveidībai, tas iederas kā jaunu ēku būvniecībā, tā ēku renovācijā.

Alumīnijs
Iepriekš nokrāsoti alumīnija ruļļi vai loksnes, kas paredzēti jumta segumam un fasādes apšuvumam, izmantojot valcprofila tehnoloģiju, kā arī noteku un jumta piederumu ražošanai. Alumīnija valcprofils iztur atmosfēras iedarbību, zemu temperatūru, novecošanos, UV starus un skarbo jūras vidi: šīs īpašības padara VESTIS alumīnija valcprofilu par optimālu risinājumu pat vissmagākajos apstākļos.

Titāncinks 
Titāncinks jau vairāk nekā 200 gadu pazīstams kā augstvērtīgs un plaši izmantojams būvmateriāls. Arhitekti un būvnieki iecienījuši titāncinku tā ilgmūžības, plastiskuma un ekoloģiskuma dēļ. Titāna piejaukums cinkam nodrošina materiāla stingrību. Titāncinka būvfizikālās īpašības rosina arhitektus izmēģināt arvien jaunus tā lietojuma veidus, nereti kombinācijā ar citiem dabiskajiem būvmateriāliem – ķieģeli, metālu vai baltu apmetumu, kas rada interesantu kopiespaidu. Īpaši skaisti un harmoniski izskatās titāncinka kombinācija ar koka fasādēm.

Kapars/varš
Aurubis Nordic Copper vara skārds ir produktu klāsts arhitektūras lietojumiem, piemēram, fasādēm un jumtiem. Izmantojot kapara skārdu Aurubis jumtu ieklāšanā, jūs garantējat visaugstāko materiālu kvalitāti, labāko vara skārdu pasaulē, kā arī zemākās ekspluatācijas izmaksas. Kapara jumti ir vieni no visilgāk kalpojošajiem jumtiem pasaulē, un, izvēloties kaparu kā jumta segumu, jūs iegūstat drošību, estētiskumu un kvalitāti.

Metālu jumtu priekšrocības
Ir vairāki iemesli, kāpēc izvēlēties metāla jumta segumu, nevis citus materiālus, piemēram, bitumena šindeli, dakstiņu vai šķiedrcementu. Lai gan metāla jumta segums varētu būt labākā izvēle dažiem māju vai ēku īpašniekiem, mēs saprotam, ka ne vienmēr tas ir labākais materiāls katram patērētājam. Šeit dažas metāla jumtu priekšrocības:
• ilgmūžība – metāla jumta segums ir īpaši izstrādāts ilgākām desmitgadēm nekā jebkurš cits jumta materiāls. Patiesībā daudzi patērētāji galu galā nolemj iegādāties metāla jumtu, jo tas būs pēdējais jumts, kas viņiem jebkad ir jāuzliek savām mājām. Atkarībā no izmantotā metāla materiāla veida, lielākā daļa metāla jumtu kalpo vairāk nekā 50 gadus;
• izturība – salīdzinot dažādus materiālus, piemēram, koku, betonu, metālu, plastmasu vai stiklu, metāls viegli izceļas kā izturīgākais un ilgmūžīgākais. Ja metāla jumta segums ir pareizi uzstādīts, tas noteikti izturēs spēcīgu vēju, krusu, sniegu, lietu u.c.;
• apkope – metāla jumta uzturēšanai nepieciešamais uzturēšanas līmenis parasti ir minimāls, it īpaši, ja jumts ir pareizi uzstādīts. Vispārējā uzturēšana ietvers lapu, zaru un citu gružu tīrīšanu, kas apmēram divas reizes gadā un pēc spēcīgām vētrām varētu iestrēgt uz jumta un notekcaurulēm;
• dabai draudzīgs – ir vairāki iemesli, kāpēc metāla jumta segums ir videi draudzīgs. Pirmkārt, lielākā daļa metāla ir ļoti pārstrādājama, tas nozīmē, ka jebkuru noplēšamo metālu, vecos paneļus vai pat saražotos liekos lūžņus var pārstrādāt un izmantot nākotnes izstrādājumos. Otrkārt, ir pat daži metāla jumta materiāli, ieskaitot alumīniju, kas ir izgatavoti no jau pārstrādāta metāla. Gandrīz 95% no visiem alumīnija jumta segumiem veido pārstrādāti materiāli. Treškārt, daudzi metāli, piemēram, cinks un varš, atrodas vidē vai Zemes garozā, kas nozīmē, ka laika gaitā tos var dabiski papildināt un uzturēt.

Atbalsts
• Arhitektiem – materiālu paraugi taustāmā veidā, informācija par labāko materiālu konkrētam projektam, standarta un individuālu mezglu izstrāde, un cita teorētiska informācija par dabīgā šīfera priekšrocībām un izmantošanas veidiem.
• Jumiķiem – plašs katalogu klāsts ar tehnisko informāciju par materiālu iestrādi, jumta mezglu izstrādi un tehnisko atbalstu uz vietas objektā, kā arī visa cita teorētiskā un praktiskā informācija par dabīgā šīfera lietojumu un ieklāšanu.

Iegūstiet vairāk informācijas, izmantojot kādu no zemāk norādītajiem saziņas veidiem:
🔰 www.roofteh.lv
📧 info@roofteh.lv
📞 +371 61112050