+371 611 12 050

info@roofteh.lv

Šmerļa iela 3, 114D kab., Rīga

Pirmdiena: 8:00 - 17:00
Otrdiena: 8:00 - 17:00
Trešdiena: 8:00 - 17:00
Ceturtdiena: 8:00 - 17:00
Piektdiena: 8:00 - 16:00
Sestdiena: Brīvs
Svētdiena: Brīvs

+37161112050

info@roofteh.lv

Apmaksa un piegāde

PREČU PIEGĀDE UN IZSNIEGŠANA

Preču piegāde

Vairāk par preču piegādi

Preču izsniegšana RoofTeh noliktavā

Preču izsniegšana RoofTeh noliktavā ir bezmaksas. Ar veikala darba laikiem varat iepazīties šeit.

Ja tiek izvēlēts preci saņemt RoofTeh noliktavā, prece tur tiek sagatavota 1-3 darba dienu laikā, ja vien precēm nav norādīts cits piegādes laiks, piemēram, iepriekšpasūtījums. Par preču saņemšanas laikiem mēs Jums paziņosim e-pastā. Pasūtīto preci aicinām izņemt 3 darba dienu laikā, no apstiprinājuma saņemšanas.

Lai saņemtu preci, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam, pase vai ID, un pasūtījuma numuram. Ja Jūsu pasūtījumu izņems cita persona, lūgums par to paziņot iepriekš. Ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Preču piegāde uz pakomātiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz pakomātiem Omniva, DPD, Latvijas Pasts, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 31 kg Latvija/Igaunija, līdz 20 kg Lietuva).

Pasūtījuma piegādi uz Latvijas Pasta pakomātiem var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (38 x 38 x 58 cm) un svaru (līdz 31 kg).

Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no pakalpojumu sniedzēja no 1,99 € līdz 6,99 €.

Preču piegāde uz mājām

Ja esat izvēlējies preču piegādi pēc svara vai ar fiksētu likmi, Jūsu sūtījums tiks piegādāts 1-3 darba dienu laikā, ja vien precei nav norādīts cits piegādes laiks. Diemžēl precīzs piegādes laiks netiek norādīts. Veicot pasūtījumu, komentāru sadaļā iespējams atstāt norādi par vēlamo piegādes laiku.

Izmaksas piegādei uz mājām

Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes vietas un no preču kopējā svara. Lūgums skatīties informāciju, pie pasūtījuma veikšanas.

Preču piegāde ar manipulatoru

Atsevišķu preču piegādi, piemēram, betona vai māla dakstiņi, iespējams veikt ar izkraušanas iespēju objektā, izmantojot manipulatora pakalpojumus. Izvēloties šo piegādes veidu ar Jums sazināsies pārdošanas speciālists un precizēs pakalpojuma izmaksas un iespējamos piegādes datumus.

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde var tikt piešķirta atsevišķos gadījumos akciju ietvaros. Par šādām akcijām tiek iepriekš informēts, norādot papildus nosacījumus.

Bezmaksas piegādi var izmantot tikai akcijas norādītajā laikā, kas ir norādīts informācijas bukletā.

*preču piegāde noteiktajā laikā tiek nodrošināta precēm, kuras atrodas uz vietas noliktavā.

APMAKSA

Apmaksa ar bankas karti

Apmaksa par pasūtītajām precēm RoofTeh noliktavā Šmerļa ielā 3, 114D kabinets, Rīgā, saņemot apstiprinājumu par sakomplektētajām precēm.

Tiešais bankas maksājums

Klix - drošs digitālais maksājums ērtiem un ātriem pirkumiem

Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC.

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix aplikāciju play.store vai app store un pabeigt reģistrāciju.

VISA, MasterCard, maksājumu kartes

Klix Pay by card ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard kartēm. Veicot maksājumu pirmo reizi, apmaksas formā, pircējam ir iespēja piekrist saglabāt kartes datus Klix lietotnē. Ja piekritīsi saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē ar Klix varēsi norēķināties ātrāk, jo kartes dati jau būs automātiski aizpildīti. Klix karšu norēķinu sistēma ir atbilstoša nozares datu drošības standarta PCI DSS prasībām.

Ar bankas pārskaitījumu

Pēc pasūtījuma veiksmīgas apstiprināšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts priekšapmaksas rēķins. Pārskaitījumu veic uz rēķinā norādīto bankas kontu. Apmaksājot rēķinu, lūgums norādīt avansa rēķina numuru, lai nodrošinātu pēc iespējas ātrāku Jūsu pasūtījuma apstiprināšanu.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz +371 6111 2050, vai rakstot info@roofteh.lv.

Grozs