Top 3 materiāli moduļu mājām

Top 3 materiāli moduļu mājām

Ievietoja: Oskars Publicēts: 13/12/2021 Lasīts: 435 Komentāri: 0

Sākot ar mājokļu risinājumu par pieņemamu cenu, laika gaitā moduļu mājas ir attīstījušās, un tagad tās ir visu veidu un izmēru, dažām no tām ir moderns dizains. Dažreiz tās dēvē par “mājokļu nākotni”, un tās ir kļuvušas arvien modernākas kā videi draudzīgs risinājums.

Moduļu mājas tiek uzceltas atsevišķās daļās vai “moduļos”, parasti rūpnīcā, un pēc tam transportē uz galamērķi un tos samontē profesionāli uzstādītāji. Šī vienkāršā sistēma ļauj ievērojami saīsināt būvniecības laiku.

Jaunākie pētījumi rāda, ka, salīdzinot ar tradicionālo plātņu un kolonnu konstrukciju, moduļu mājās būvniecības procesā ir mazāk atkritumu, ūdens patēriņa un materiālu prasības. Runājot par materiāliem, šādus trīs var atrast aizvien vairākos projektos un ļoti labu iemeslu dēļ:

 

Betons

Parasti tas atrodas daudzās pašreizējās moduļu konstrukcijās, tas palīdz sasniegt optimālu akustisku un siltumizolāciju.

Tas ir arī ļoti izturīgs materiāls, kas iztur gandrīz visu, sākot no zemestrīcēm līdz viesuļvētrām.

Turklāt, kad tā dzīves cikls ir beidzies, betonu var atkārtoti izmantot, piemēram, segumos.

 

Koks

Koks ir viegls materiāls, kas ir ideāli piemērots moduļu celtniecībai. Pretēji izplatītajam uzskatam, tas var izturēt savu svaru labāk nekā citi materiāli, piemēram, tērauds, vienlaikus arī dabiski izturīgs pret elektrovadītspēju un ar lieliskām skaņas absorbējošām īpašībām.

 

Dabīgais šīferis

Šī metamorfā ieža izturība pārsniedz 100 gadus, un to var ražot gandrīz jebkura izmēra un formas. 100% dabīgs šīferis tiek ražots, neizmantojot nekādus ķīmiskus produktus, un laika gaitā tā krāsu un īpašības saglabā labāk nekā citas mākslīgas alternatīvas.

Tagi: Top 3 materiāli moduļu mājām

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru